Jdi na obsah Jdi na menu
 


SAID EL AMIR

Said el Amir — Vaše cesta k úspěchu

Již více než 28 let vyučuje a cestuje po čtyřech kontinentech jako žádaný lektor a choreograf. Saidovi hluboké znalosti techniky orientálního a moderního tance uspokojí jak začátečníky tak profesionály. Je známý svou zábavnou výukou, při které ale nicméně poskytuje výjimečnou techniku a ohromnou životní radost. V únoru 2016 absolvoval v oboru Taneční věda na švýcarské univerzitě v Bernu (Certifikát studií v taneční vědě: Zdraví & výkonnost).

jomdance educational training program by Said el Amir 
exkluzivně od září 2018 v Praze

snimek1.jpg

snimek2.jpg

The very first jomdance education started in 2005. With now more than 75 graduated dancers all over German speaking Europe, this two years lasting education has become one of the most sincere and renowned training in Europe.

World wide wellknown artists such as Djamila Kotsch (Frankfurt/DE), Eliana Hofmann (Frankfurt/DE), Lorena Galeano (Zurich/CH), Nabila (Dornbirn/AT) and Shalymar (Berlin/DE) graduated from this jomdance-academy's formation.

The education lasts approximately two years within 5 serial modules, each is to be passed by an interim's exam. 

Kompletní popis vzdělávacího programu ZDE

Facebook událost ZDE

On-line přihlášky a ceny ZDE

***

Sledujte webové stránky nebo Facebook a buďte včas informováni. Pokud se chcete o nově vypsaných akcích dozvědět jako první, můžete se registrovat do mailing listu: kamilah@kamilah.eu

  

*****

Na semináře se hlaste prosím vždy včas předem. 
Z
ajistíte si tak své místo a my můžeme organizačně zaručit 
konání tanečních seminářů a projektů. 

Děkujeme, že respektujete organizační a platební podmínky. 
Všeobecné podmínky účasti

Přihlášky zasílejte e-mailem na: kamilah@kamilah.eu