Jdi na obsah Jdi na menu
 


BEROUN

PRAVIDELNÉ KURZY BEROUN

Kurzy se konají v TC R.A.K., Česká 56, Beroun
Taneční zrcadlový sál v přízemí, naproti hlavnímu vchodu.


Momentálně nejsou vypsány žádné pravidelné kurzy.

bd1051-0269.jpgAktuálně se věnuji zejména organizaci seminářů a vzdělávacích projektů s hostujícími lektory, především ze zahraničí, vystoupením, tréninkům festivalové taneční skupiny a přípravám dalších ročníků festivalu ORIENT DREAM.

Po předchozí domluvě jsem k dispozici na soukromé lekce (jednotlivce i skupiny) jak pro začínající, tak zkušenější tanečnice. Program ráda přizpůsobím Vašim přáním a potřebám
.


V případě zájmu o soukromou lekci nebo vystoupení na Vaší akci, mne prosím kontaktujte buď e-mailem na: kamilah@kamilah.eu
nebo telefonicky na 723 243 973


V pravidelných hodinách netančíme choreografie, věnujeme se především všeobecné pohybové a taneční průpravě, osvojení si techniky tance,  jednotlivým prvkům a jejich kombinacím.

Proč si vybrat naše kurzy a popis jednotlivých pokročilostí naleznete ZDE


Platba kurzovného bankovním převodem nebo v hotovosti na první lekci. Pro ženy pracující na směnný provoz je po vzájemné dohodě možná úprava kurzovného. Zameškané lekce je možné si po domluvě nahradit.

Přihlášky zasílejte na e-mail: kamilah@kamilah.eu 

Přihlášky na všechny kurzy, semináře a další akce zasílejte prosím vždy včas předem. Zajistíte si tak své místo a my můžeme organizačně zaručit konání těchto akcí. 
Děkujeme, že respektujete organizační a platební podmínky. 
Všeobecné podmínky účasti