Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROGRAM

S velkou radostí oznamuji a těším se na hosty naší letošní show. Jsou jimi tanečnice, které mám ráda pro jejich osobitý styl a výraz, ale hlavně báječné ženy s velkým srdcem.
Z důvodu dalších pracovních povinností není bohužel možné, aby zde byli opravdu všichni, kterých si vážím, ale věřím, že budou myšlenkami s námi smiley

fb_851x315_v01.jpg

angi.jpg ANGI DEROSSI / Itálie

V roce 2008 promovala jako tanečník / choreograf na Akademii dramatických umění Paolo Grassi v Miláně. Věnuje se modernímu tanci. Těšíme se na její interpretaci a doufáme, že Vás uchvátí.

 

 

 

 

 

 

barya.jpg BARYA / Kadaň

V současnosti působí na Chomutovsku, kde vystupuje sólově i v duu s tanečnicí Pavlou. Mezi své největší úspěchy řadí trojnásobné vítězství v soutěži Talent Awards a 2. místo na soutěži Orient Connection 2016 v kategorii folklór. Je také pořadatelkou Orient Show v Kadani.

 

 

 


 

daima.jpg DAIMA DANCERS / Plzeň

Naše taneční kolegyně a kamarádky, parťačky do nepohody, které se věnují klasickému, ale i modernímu orientálnímu tanci, folklórním tancům, ale i jiným tanečním stylům. Držitelky mnoha ocenění z různých soutěží, které nezkazí žádnou srandu.

 

 

 

 

moni_mg_4834.jpg FAIZA / Týn n/Vltavou

Talentovaná mladá tanečnice s výrazným a jedinečným projevem, kterou lze bezesporu přirovnat k řadě legendárních tanečnic. Členka taneční skupiny Yalla Raqs a festivalového uskupení Orient Dream.

 

 

 

 

 

 

gita.jpg ANGHAM / Itálie / Praha

Členka taneční skupiny Yalla Raqs a festivalového uskupení Orient Dream. Dříve tančila v pražské taneční skupině Belly Ballet pod vedením Eglal. Tanečnice, která si prošla přes STT a LAT tance, věnovala se rovněž salse a rozhodně se tak nebojí nových forem. Je vždy elegantní a rozhodně nezkazí žádnou legraci.

 

 

 


 

janika.jpg JANIKA / Roudnice n/Labem

Lektorka, choreografka a tanečnice Tanečního studia Caravana z Roudnice n.L. Absolventka Taneční akademie Ahmeda Fekryho.

Organizátorka festivalu Tajemný Orient. Několikanásobná mistryně ČR v show bellydance a klasickém orientálním tanci v kategorii senior. Na mezinárodním festivalu Euroraks v Polsku získala v roce 2012 v kategorii Tarab 2.místo. Účastnice projektu Orientální tanec spojuje.

 

 

 

 

jannah.jpg JANNAH / Beroun

Absolventka Akademie egyptského tance s Ahmedem Fekry, umělecká vedoucí taneční skupiny Eshta, členka folklórního souboru Kazafy Troupe International, dvojnásobná vítězka titulu Queen of Baladi a také několika dalších ocenění na mezinárodních festivalech v Čechách, Polsku a Velké Británii. Vyučuje pravidelně v Praze a Roudnici nad Labem a mimo to dále vystupuje a vyučuje v rámci ČR a žádaná je i v zahraničí. 10 let spoluorganizovala taneční festival Tajemný orient v Roudnici n/L, nyní se věnuje především organizaci nového pražského festivalu Born to Shimmy. Jannah se věnuje hlavně klasickému egyptskému stylu ve všech jeho podobách.


 

pavla.jpg PAVLA / Chomutov

Pořadatelka festivalu V rytmu orientu a členka mezinárodního Bellydance Evolution týmu. Vítězka mnoha soutěží a držitelka řady ocenění. V sólové dráze se zaměřuje na klasické styly orientálního tance, což vyvažuje fantasy fusionem při pravidelném vystupování v pražské Krčmě U Pavouka.

 

 

 


 

reiny.jpg REINY / Vroutek

Absolventka Oriental Dance Academy pod vedením Mily el Kral. Lektorka, která vede pravidelné kurzy v Žatci a mezi její nejoblíbenější styly patří klasický orientální tanec a folklórní saidi. Je členkou projektu Orientální tanec spojuje. Jistě oceníte její jemný, ženský a elegantní styl.
 

renata.jpg RENATA / Most

Lektorka a tanečnice, která vede kurzy v Mostu. Členka projektu Orientální tanec spojuje. Kromě toho se věnuje tvorbě tréninkového oblečení a tanečních kostýmů pod značkou Renata fashion.

 

 

 

 


 

satine.jpg SATINE / Praha

Lektorka tanečního studia Pure v Praze pod vedením Eglal. Členka mezinárodního týmu Bellydance Evolution, se kterým absolvovala turné již v roce 2012 a nově ji uvidíte i v letošní show v Praze. Kromě toho tančí sólově, ale i se skupinami Yalla Raqs a Orient Dream. Talentovaná, skromná a krásná Satine Vás nadchne svým elegantním a decentním tancem.

 

 

 


 

shenai.jpg SHENAI / Pardubice

Členka a choreografka taneční skupiny Falisha Dancers, vítězka Let´s Dance z roku 2012 a 2013. Je také členkou mezinárodního týmu Bellydance Evolution. Spolupořadatelka show Souhvězdí orientu v Pardubicích. Její oblíbenou disciplínou je také tanec s ohněm a pravidelně vstupuje v pražské krčmě U Pavouka.

 

tabhaee.jpg TABHAEE / Praha

Za svůj život si prošla mnoha tanečními styly – od klasických a latinskoamerických tanců, přes orientální tanec, ATS, tribal fusion až po bollywood. Kromě toho si ráda odskočí k dalším stylům jako je salsa a jiné párové tance, burleska, high heels dance, moderní tanec, cikánské tance, flamenko a jiné. V současnosti působí jako tanečnice v orientální skupině Belly Ballet pod vedení Eglal a jako tanečnice a choreografka v bollywoodské skupině Garam Masala. Dříve také působila v tribalové skupině TAMAWI pod vedením Martiny Viewegové.

V Plzni usedne během dne v porotě soutěžní přehlídky a večer nás provede show. Myslíte, že nám i zatančí?
 

 

tara.jpg TARA / Praha

Tanečnice, která se věnuje orientálnímu tanci se skupinami Yalla Raqs a Orient Dream. Kromě toho tančí i bollywood s taneční skupinou Garam Masala. Od roku 2016 je certifikovanou lektorkou tance.

 

 

 

 

 

vera_kupova.jpg VĚRA / Praha

Bez umění v jeho různých podobách si neumí představit svůj život. Užívá si cestování za tanečním vzděláním a nechává se znovu a znovu okouzlovat krásou tance.
Svým jemným procítěním tancem okouzlí jistě i Vás.

 

 

 

 


 

vro.jpg V RYTMU ORIENTU / Chomutov

Speciální festivalová skupina chomutovského festivalu V RYTMU ORIENTU, jejíž složení se každý rok mění, stejně jako styl, se kterým vystupuje. Vedoucí a choreografkou je tanečnice Pavla.

 


... a samozřejmě ty, bez kterých by ORIENT DREAM nebyl tím, čím je heart
Otevřené, multifunkční taneční uskupení Orient Dream, které se věnuje zejména modernímu orientálnímu tanci, v oblibě má pak folklór ve všech jeho formách a podobách a v posledních letech se věnuje zejména stylu jomdance, čili fúzi jazzového, orientálního a moderního tance pod vedením svého oblíbeného choreografa. Kromě toho je to parta bezva žen, které spolu rády tráví čas a jsou pro každou legraci.
Jakým vystoupením Vás asi tak letos překvapí?

_mg_5781-1-.jpg_mg_5398-1-.jpg